Hakkımızda

Teknolojik Grup, 2010 yılında kurulmuş olup, Türkiye’deki teknolojinin her kulvarında yer alan teknoloji insanlarının ortak iletişim, paylaşım, iş birliği platformudur. Öncelikle e-mail iletişim platformu olarak faaliyete başlayan bir oluşumdur. 3700’ü aşkın profesyonel üst düzey yöneticinin, şirket sahiplerinin, sektör çalışanlarının, akademisyenlerin, teknik personellerin, teknoloji insanlarının vb. üye olduğu bir platform olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT-ICT) sektöründe teknoloji ortak dilini kullanarak sektördeki her unsurun birbiri ile yakınlaşmasını ve paylaşım, iş birliği yapmasını sağlamaktadır. E-Mail platformunda bilişim teknolojileri ile ilgili anında haberleşmeyi sağlayarak üyelerin iletişim yeteneklerini artırmak hedeflenmektedir. Sektördeki insanları bir araya getirerek ortak çalışmalarına ve bilgi alışverişinde bulunmalarına katkı sağlamaktadır.

Sektördeki firmaların birbirleriyle iletişim kurmasına ve iş birliği yapmasına destek olmaktadır. Bazı durumlarda kısıtlı da olsa üyelerin firma ve ürünlerini tanıtan ya da üyelere fayda sağlaması olası paylaşımlarla sektördeki firmaların birbirlerinden haberdar olmalsrına ve iş birliği yapmasına yardımcı olmaktadır.

Teknolojik Grup Bilişim Teknolojileri Profesyonelleri e-mail platformu ile birlikte BT İhracat Grubu, CIO Grup vb. diğer platformlarıyla farklı alanlara dokunmaya, fayda sunmaya ve sektörel iletişimi sağlamaya gayret etmektedir. Tüm oluşumlarıyla birlikte yaklaşık 5 bin kişilik bir ailedir.

Menü