TEKNOLOJİK GRUP //// Samsun Teknopark ve Ar-Ge Buluşmaları II. etkinliği bu yıl 24-25 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.

Değerli Teknolojik Grup üyeleri merhaba,

Aşağıdaki, Samsun Teknopark Genel Müdürü, Sayın Dr. Buğra Çolak bey'in yönlendirmesiyle ilgili duyuru ve daveti sizlere iletmek isteriz.

Samsun Teknopark ve Ar-Ge Buluşmaları II etkinliği bu yıl 24-25 Aralık tarihlerinde çevrimiçi olarak argebulusmalari.samsunteknopark.com adresinden gerçekleştirilecek. 

Geçen sene ilki Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salon'da gerçekleştirilen Samsun Teknopark ve Ar-Ge Buluşmaları etkinliği bu yıl pandemi sebebiyle online platforma taşındı. Etkinlikte Samsun Teknopark firmalarıyla ile iletişime geçmek, girişimcilerle tanışmak ve önemli kişilerin yer aldığı Dijitalleşen Dünyada Girişimcilik, Dijital Tarım, Yapay Zeka Teknolojileri ve Ar-Ge Merkezleri panellerini dinleyebilirsiniz. 

Etkinliğe; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, KOSGEB Samsun Temsilciliği, Türk Standartları Enstitüsü, İŞKUR Samsun Şubesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi paydaş olarak katılacak.

Kayıt olarak etkinliğin anlık gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Kayıt ve etkinlik takibi için argebulusmalari.samsunteknopark.com

Samsun Teknopark ve Ar-Ge Buluşmaları etkinliği, Teknopark firmalarının, teknoloji transfer ofisi buluşlarının, kuluçka girişimcilerinin ve ilimizde faaliyet gösteren Ar-Ge merkezlerinin tanıtılmasını amaçlayan bir organizasyondur. 

--
--
Saygılarımla / Best Regards

Aykut SEYREK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Bilgi Teknolojileri Direktörü
Teknolojik Grup Platform Başkanı & Moderatör

M: +90 532 372 06 27

linkedin.com/in/aykutseyrek  |  twitter.com/aykut_seyrek  |  Skype: aykutseyrek

ICT Profesyonelleri Platformu  |  www.TeknolojikGrup.com  |  teknolojikgrup@googlegroups.com
Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi  |  www.kozmoslisesi.com

--
Özellikli Paylaşım imkanından yararlanmak için aykut.seyrek@teknolojikgrup.com adresinden bilgi alınız!
 
Salgın zamanlarında da halkımızın Kan İhtiyaçları devam ediyor : Kanver.ORG
Web Sitemiz : www.TeknolojikGrup.com
 
Teknolojik Grup mail grubu olarak gruba e-mail gönderen herkes tüm gönderilerinin web/internete açık olduğunu kabul eder. Bu durumdan dolayı oluşabilecek hiçbir kanuni durum için Teknolojik Grup mail grubunu sorumlu tutmayacağını kabul eder. Yine kişi ve firmalar arasındaki tüm anlaşmazlık ve kanuni durumlar için üyeler Teknolojik Grup mail grubunu sorumlu tutmadıklarını kabul ederler. Gruba mail gönderen ve her grup üyesi bunu kabul etmiş sayılır.
---
Bu iletiyi Google Grupları'ndaki "Teknolojik Grup" grubuna abone olduğunuz için aldınız.
Bu grubun aboneliğinden çıkmak ve bu gruptan artık e-posta almamak için teknolojikgrup+unsubscribe@googlegroups.com adresine e-posta gönderin.
Bu tartışmayı web'de görüntülemek için https://groups.google.com/d/msgid/teknolojikgrup/CAJG%2B_is%2BaXp%2BAOLXz-5_BM0NXg6h7i2VZhsJ3iiazGU5ENiY5w%40mail.gmail.com adresini ziyaret edin.
Previous Post Next Post