Teknolojik Grup Yıl Sonu Toplantısı İTÜ Teknokent ARI3 Binası Konferans Salonunda Gerçekleşti.


Teknolojik Grup yıl sonu toplantısı 130 dan fazla üyemizin ve misafirlerinin katılımlarıyla İTÜ Teknokent ARI3 Binası Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Ana konu Blockchain Teknolojisi ve Sanal Paralar'dı.

Teknolojik Grup yöneticimiz Aykut Seyrek moderatörlüğünde, üye firmamız Cardtek ve yöneticisi Sinem Altuncu ev sahipliğinde, Çizgi Elektronik kurucusu Niyazi Saral ve S4 Bulut Madencilik kurucusu Selçuk Saraç'ın sunum ve bilgilendirmeleriyle çok verimli bir toplantı gerçekleşti.

Toplantı Aykut Seyrek'in konuşmacılarımıza soruları ile başlarken Blockchain ve Sanal Paralar ile ilgili önemli bilgiler verildi. Sektörümüzde oluşan doğru yada yanlış algılar üzerine değinilerek doğru bilgiler verilmeye ve istişare edilmeye çalışıldı.

Konuya vakıf ve deneyimli katılımcılarımızdan katkılar gelerek önemli sorularla konuya açıklık getirildi.
Toplantı özelinde sanal para olgusu yanında Blockchain mimarisine vurgu yapılarak bu konuda ülke ve sektör olarak ne gibi atılım ve gelişmeler yapılabileceği konusunda durularak sanal paraların bu teknoloji ürünü olduğu ve asıl teknolojiye eğilerek işlerimizi bu teknoloji ile geliştirme ve değiştirmenin doğru yol olacağı kanısı ağırlık kazandı. Blockchain mimarisi ile geliştirilen ürün ve uygulamalar üzerinde durularak katılımcılar çeşitli örneklerle konuyu renklendirdiler.

Tüm bu fikir alışverişleri ve bilgilendirmelerin yanı sıra çok güzel bir network ortamı ve sinerji oluştu. Katılımcılar birbirleri ile tanışarak olası işbirliklerini görüşme yolunda kartlaşarak randevülerini aldılar.

Destekleyen ve katılım sağlayan tüm üyelerimize ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkürler.
2018'de de güzel işlere sizlerle beraber imza atmak dileğiyle...

Etkinlikten Kareler...


Etkinlik Videoları...

HAZIRLANIYOR!!!


Previous Post Next Post