Teknolojik Grup Üyelerine Özel Ücretsiz Sanal Santral

 
SANAL SANTRAL TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
Teknolojik Grup Üyelerine Özel 2 YIL Ücretsiz Sanal Santral!

Teknolojinin geliştiği günümüzde tüm ihtiyaçların servis tabanlı alınmaya başlamasıyla iletişimde servis tabanlı bir hizmet haline geldi. Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş. Türkiye'de Santral'i bir hizmet olarak ilk sağlayan firma olarak teknolojiyi ve yenilikçiliği ön planda tutan bir şirkettir. Hem BTK'dan lisansı bir operatör olarak Yeni Numara Tahsis, Numara Taşıma ve 850 Numara tahsis hizmeti verebilen Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş. hem de Santral'i bir Bulut hizmeti olarak sunmaktadır. 

Bu kapsamda Teknoloji'nin gelişmesinde büyük rol oynayan Teknolojik Grup firmalarına biz de destek vermek istiyoruz, tüm grup üyelerine özel 2 Yıl ücretsiz Sanal Santral hizmeti sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki başvuru butonunu tıklamanız. 

Hemen Başvur

Teknolojik Grup üyesi olmasa da destek vermek istediğiniz tüm firmalara da bu emaili yönlendirerek onlara 6 Ay Ücretsiz Sanal Santral hediye edebilirsiniz.  

Dijital Telefon Hattı

İster 850 isterseniz alan kodlu telefon hatları alabilir veya hatlarınızı taşıyıp sistemimiz üzerinden çağrılarınızı telefonlarınız meşgul çalmadan alabilirsiniz. Üstelik hiçbir sabit ücret ödemeden!

Profesyonel Santral Sistemi

Sizi arayan müşterileriniz karşılama anonsu ile karşılanır ve ilgili birime aktarılır. Profesyonel IP Santral özellikleri olan, Sesli Mesaj, Faks, Ses Kaydı, Görüşme Raporları gibi hizmetleri de ücretsiz alabilirsiniz.

Online İşlem Merkezi 

 Online işlem merkezi üzerinden telefon hatlarınızdan, santralinizin tüm ayarlarına kadar tamamını yönetebilir, istediğiniz görüşmelerin kayıtlarılarına anında ulaşabilirsiniz. Faturalarınızı yönetir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz

TANITIM VİDEOLARIMIZ

Sanal Santral Nedir? Avantajları Nelerdir?
Sanal Santral Nasıl Çalışır?

MERAK ETTİKLERİNİZ 

Numaram Değişmek Zorundamı, Mevcut numaramı kullanabilir miyim? 

Hayır, Mevcut numaranızı taşıyıp hem sabit ücretten kurtulabilir hemde dijital bir hatta sahip olabilirsiniz. 

Sanal Santral Kimdir? 

Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş. BTK'dan lisans almış bir operatördür. Yasal olarak, Numara Tahsis, Taşıma, Ses Hizmetleri ve SMS Hizmetleri sunmaya yetkili bir şirkettir. 

Sanal Santral Maliyetleri Nelerdir? 

 Sanalsantral.com.tr adresinden 20TL'den başlayan ekonomik paketlerin hepsine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 0850 441 00 00 

Şubelerimiz Var Onları da Dahil Edebilir miyiz? 

Şubelerin hepsini bu sistemde birleştirebilir, şubelerin birbirleriyle ücretsiz görüşmelerini sağlayabilirsiniz. 

Görüşme Maliyetlerimiz Değişecek mi? 

Görüşme maliyetleriniz ekonomik görüşme paketlerimizle çok daha aşağılara düşecektir. Üstelik başka operatörlerde ödediğiniz sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. 

Diğer Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sanal Santral

Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv. Memorial Center A Blok Kat:7 Şişli 34250 İSTANBUL TR


Previous Post Next Post