CARDTEK CARDSMART Bosphorous 2014

CardSmart Bosphorus Başlıyor!

Cardtek Group tarafından gelenekselleşen CardSmart Bosphorus altıncı yılında Sheraton İstanbul Maslak Hotel'de 16 Ekim Perşembe günü düzenlenecektir.

Cross Business Payment Impact " 
impact" temalı etkinliğimizde bu yıl ödeme teknolojilerinin değdiği her alanda, sektördeki çeşitliliğin birleşiminden doğan sinerjiyi faydaya dönüştürerek deneyimleme şansı bulacaksınız. Geçtiğimiz yıl EMC, IBM, Intel, MasterCard, Microsoft, Oracle, Safenet, SAP, Thales, VISA, Yapı Kredi gibi 18 dünya markasının ödeme endüstrisi üzerine geliştirdiği teknolojileri paylaştıkları etkinliğimizde iş ortaklarımız, müşterilerimiz, sponsorlarımız ve finans dünyasının önde gelen kurum ve yöneticilerinden oluşan 19 farklı ülkeden, bine yakın katılımcı bir araya geldi.

Sektörün 2015 yılı trendlerini dinlemek, çözümlerinizi paylaşmak, yeni iş olanakları oluşturmak ve diğer sektör profesyonelleri ile fikir alışverişinde bulunmak için 16 Ekim 2013 tarihini ajandalarınıza şimdiden not alınız.

Cardtek Group olarak bu önemli etkinliğimizde siz değerli iş ortaklarımızın da çözüm ve hizmetleriyle katılımının önemini vurgularken, sponsorluk paketlerimizi değerli görüşlerinize sunar, ödeme sistemleri dünyasında marka farkındalığınızı güçlendirmek ve sektörümüzü bilgilendirmek için CardSmart Bosphorus'a katılımınızdan onur duyarız.


Saygılarımızla,
 

Ayrıntılı bilgi için lütfen Tulin Cakmak ve Haluk Artan ile iletişime geçiniz.
Previous Post Next Post