ARIZA TESPİT CİHAZLAR VE SCR İPTALİ – METADIAGARIZA TESPİT CİHAZLAR VE SCR İPTALİ – METADIAG

Metadiag 2016 yılı itibariyle ulaşım , otomotiv , madencilik , beton , filo gruplarına yönelik ürettiği çözümler ile sektöründe önemli bir firma haline gelmiştir. Önde gelen ürün gruplarından arıza tespit cihazları ve adblue emulator sistemlerini inceleyelim.
Metadiag ağırlıklı olarak ağır vasıta , kamyon , çekici gibi araç gruplarına yönelik çalışma gerçekleştirmektedir. Halk tarafından genellikle Otomobil arıza tespit cihazları bilinmektedir bu cihazlar sadece otomobillerde olmadığı gibi ECU beynine sahip tüm motorlar için arıza tespit cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar beyin ile iletişime geçmemizi sağlayan aracı cihazlar olup tüm işlemler bilgisayar da kurulu olan yazılımdan gerçekleştirilmektedir.
Adblue konusunda da çözüm üreten Metadiag adblue emulator sayesinde mevcut SCR sistemini iptal ederek araçta oluşan “ adblue yakıtı bitimi , adblue yakıt bitimine bağlı performans ve çekiçten düşme , adblue arızası ve scr arızaları , dozaj arızası , dozaj pompası arızası “ gibi sorunları adblue emulator sayesinde çözebilirsiniz.

Tüm ürün gruplarına Metadiag kurumsal web sayfasından ulaşabilirsiniz.

www.metadiag.com.tr

BT İHRACAT GRUBU ETKİNLİKLERİ

Global Ekosistem Geliştirilmesi ...
 • 1. EVENTS

 • 2. REPORTS

 • 3. MARKET SEARCH

 • 4. FUTURE DESIGN

  30

  EVENTS/YEAR

  50

  REPORTS/YEAR

  300

  SUCCESS STORIES

  20

  Awards Winners

  COMPANIES TWITTER SHARES

  Tweets by Telenity Tweets by mapbis Tweets by CCR_TR Tweets by Netmera

  Pages