"Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3" kitabı yayında! DVD Hediyeli!Yıllardır yetişkin eğitimi veren bir kurumda görev yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Hakan YANDIM tarafından 2015 yılında birinci versiyonu, 2016 yılında ise ikinci versiyonu yayınlanan Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu kitabının 3. versiyonu yayınlandı. Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3 ismiyle yayınlanan kitapta 600 güncel konu başlığı 544 sayfada anlatılıyor. 

Yayınlanan bu kitap MEB Onaylı 163 saatlik Bilgisayar İşletmenliği Kursu içeriğine sahip Türkiye'de yayınlanmış ilk ve tek kitap olma özelliği taşıyor. "Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3" bu özelliğinin yanı sıra 3 işletim sisteminin (Windows 7-8.1-10) anlatıldığı Türkiye'de yayınlanmış ilk ve tek kitap. İçerisinde 600 konu başlığının yer aldığı kitap A'dan Z'ye bilgisayar kullanımının tüm inceliklerini anlatıyor. Güncel sorunlara çözüm önerilerinin yer aldığı kitap akıcı bir dile sahip. Teknik dilden uzak, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının anlayabileceği şekilde yazılan kitabın yanında verilen DVD dolu dolu bir içeriğe sahip şekilde hazırlanmış. Kitap yanında verilen yardımcı DVD içerisinde; 2 GB’a yakın içerik, 582 dakika video eğitim, 1.364 slayttan oluşan sunumlar, uygulama soruları ve çözümleri, Word-Excel uygulama örnekleri ve çözümlü halleri yer alıyor.

Kitap ve DVD hediyesi Çizgi Elektronik Güvencesi ile ücretsiz kargo avantajı ile satışa sunulmuştur. Sipariş Linki: http://market.cizgi.com.tr/product/education/tgm-blg-kitap-3_1 

Toplu alım talepleriniz için: info@bilgisayarogrenmeninkisayolu.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

BT İHRACAT GRUBU ETKİNLİKLERİ

Global Ekosistem Geliştirilmesi ...
 • 1. EVENTS

 • 2. REPORTS

 • 3. MARKET SEARCH

 • 4. FUTURE DESIGN

  30

  EVENTS/YEAR

  50

  REPORTS/YEAR

  300

  SUCCESS STORIES

  20

  Awards Winners

  COMPANIES TWITTER SHARES

  Tweets by Telenity Tweets by mapbis Tweets by CCR_TR Tweets by Netmera

  Pages