Header Ads

 • HABERLER

  TEKNOLOJİK GRUP HABER BÜLTENİ MAYIS 2015

  07 Mayıs Perşeme

  TEKNOLOJİK Grup üyesi İMİ Fuarcılık organizasyonunda 4.E-Ticaret Konferans düzenleniyor.
  Program , sponsorlar ve daha detaylı bilgi için bakınız: www.e-commerceconferences.com


  IDEF 2015

  05-08 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek IDEF Savunma Sanayii Fuarı'nı sizlere hatırlatmak isterim.
   
  Üye firmalarımızdan C Tech Bilişim Teknolojileri, Z-Sistem Teknoloji, Havelsan, Avkom Teknoloji, Netaş Telekomünikasyon firmaları fuara katılmışlardır. Değerli üyelerimizden fuarı ziyaret edecekleri standlarında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını düşünüyorum.
   

  REPX BI

  1995'den beri yerli yazılım firması ve Teknolojik Grup Üyesi YAZEVİ'nden çok uygun fiyata, dinamik dasboardu ile MS SQL ve Oracle,Progress veritabanlarında kullanılabilen RepX rapor ve BI ürünü için mustafa@technologyturkey.com 'a mail gönderebilirsiniz.

  ISAF Fuarı

  Eylül ayında ISAF Fuarı kapılarını açıyor. İFM 9-10 ve 11. salonlarda sizde CCTV, Güvenlik ve Bilgi Güvenliği seminer ve fuar alanında yerinizi alabilirsiniz. Başvuru: seyrekaykut@gmail.com

  CEBIT Eurasia 

  Aralık ayında Cebit Fuar ve Kongresinde konular Mobil İletişim, Sosyal Medya, Büyük Veri ve Bulut. Konferanslara katılım ve konuşmacı ve sponsor olmak için seyrekaykut@gmail.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz. 

  Post Top Ad

  Post Bottom Ad