TEKNOLOJİK GRUP HABER BÜLTENİ MAYIS 2015

07 Mayıs Perşeme

TEKNOLOJİK Grup üyesi İMİ Fuarcılık organizasyonunda 4.E-Ticaret Konferans düzenleniyor.
Program , sponsorlar ve daha detaylı bilgi için bakınız: www.e-commerceconferences.com


IDEF 2015

05-08 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek IDEF Savunma Sanayii Fuarı'nı sizlere hatırlatmak isterim.
 
Üye firmalarımızdan C Tech Bilişim Teknolojileri, Z-Sistem Teknoloji, Havelsan, Avkom Teknoloji, Netaş Telekomünikasyon firmaları fuara katılmışlardır. Değerli üyelerimizden fuarı ziyaret edecekleri standlarında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını düşünüyorum.
 

REPX BI

1995'den beri yerli yazılım firması ve Teknolojik Grup Üyesi YAZEVİ'nden çok uygun fiyata, dinamik dasboardu ile MS SQL ve Oracle,Progress veritabanlarında kullanılabilen RepX rapor ve BI ürünü için mustafa@technologyturkey.com 'a mail gönderebilirsiniz.

ISAF Fuarı

Eylül ayında ISAF Fuarı kapılarını açıyor. İFM 9-10 ve 11. salonlarda sizde CCTV, Güvenlik ve Bilgi Güvenliği seminer ve fuar alanında yerinizi alabilirsiniz. Başvuru: seyrekaykut@gmail.com

CEBIT Eurasia 

Aralık ayında Cebit Fuar ve Kongresinde konular Mobil İletişim, Sosyal Medya, Büyük Veri ve Bulut. Konferanslara katılım ve konuşmacı ve sponsor olmak için seyrekaykut@gmail.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz. 

BT İHRACAT GRUBU ETKİNLİKLERİ

Global Ekosistem Geliştirilmesi ...
 • 1. EVENTS

 • 2. REPORTS

 • 3. MARKET SEARCH

 • 4. FUTURE DESIGN

  30

  EVENTS/YEAR

  50

  REPORTS/YEAR

  300

  SUCCESS STORIES

  20

  Awards Winners

  COMPANIES TWITTER SHARES

  Tweets by Telenity Tweets by mapbis Tweets by CCR_TR Tweets by Netmera

  Pages