Header Ads

  • HABERLER

    26 Mart 2015 BT İHRACAT Toplantısı-Networking

    Zaman : 26 Mart 2015 Perşembe 10:30 - 13:00
    YER  : İTÜ Teknokent ARI-3 Seminer Salonu
    Otopark : 10:00’da açılan İstinye Park otoparkı (ücretsiz) veya İTÜ Kampüs Otoparkı

    LCV için mail : mustafa@technologyturkey.com

    10:00-10:30 Toplanma, Networking-İkram
    10:30-11:00 İTÜ TEKNOKENT Açılış Konuşması , İTÜ ÇEKİRDEK ve İTÜ GATE  (ARZU ERYILMAZ)
    11:00-11:30 NOVİCOR Sunum: Ar-Ge Destek Mekenizmalarındaki Değişiklikler ve Yurtdışı Teşvik ve Hibe Programları (ELİF AKBAŞ)
    11:30-12:00 GARTNER for Business Leaders & Technology Providers  (CAN ALAZ)
    12:00-12:30 Katılımcı Firmaların Tanışması ve İhracat Konularında Yorumları
    12:30-13:00 İkram ve Networking

    Katılımcılar :

    1. Arzu Eryılmaz  İTÜ Teknopark Yönetimi
    2. Elif Akbaş NOVİCOR
    3. Mehmet Basaran   UKTI  Inward Investment Adviser
    4. Mustafa Kuğu Technology Turkey
    5. Can Alaz GARTNER
    6. Tina Seifpoor  CRYPTTECH
    7. İbrahim Kahya  CRYPTTECH
    8. Ahmet Subaşı  SESTEK
    9. Hüseyin Özboyacı  Partner Teknoloji
    10. Fuat Altıoğlu KRON TELEKOM
    11. Canel Gürgen  KRON TELEKOM
    12. Baran Özdek  ISAF
    13. Erdem Ozkan POZİTİM
    14. AYTUL SAYAR   SFS
    15. Başar Akpınar   PIWORKS
    16. Işık Deliorman Aydın      NOVİDA
    17. Emre TOK  ENOKTA
    18. Ahmet Hançer  ENOKTA
    19. Mehmet  Küçükkoyuncu TeknolojiHaber.TV
    20. Erdem Özsaruhan  Verikor
    21. Sami Arbak  ADEO MENA
    22. Erkan Kaykılmaz VERİSOFT
    23. Buğra Balaban PROJ-E & MINUS99
    24. Görkem Kerman  MİRSAN
    25. Burçin Cantürk Canovate
    26. Gökhan IŞIK    Anka Microelectronic Systems
    27. Evren Ordu  Pro-Tecc Gruppe (Germany)
    28. Çağatay Çakan   Magis Teknoloji
    29. Alper Kulak  MAVEN PARTNERS
    30. Tuna Vahaplar  ODC
    31. Nejat Aksoy  b2btender
    32. Yalçın Yıldırım  UNIVERA
    33. Zafer Ünden IST Networks
    34. Murat Ercan  GETRON
    35. Semih Koçak  Numekotech
    36. Gürol Kurt  Alterna Team
    37. Poyraz Özkan  Alterna Team
    38. Yılkut Göçmen  Mirsan
    39. Hakan Gülseven  SFS
    40. İlhan Bağören TELENITY
    41. Tayfun Uğur  İngiliz Ticaret Odası
    42. Fikret İdil  TBK
    43. İlknur Çetin BergoDigital  Sweden
    44. Olcay ÇAT  CARDTEK
    45. Caner Törün  Martin Telekom
    46. OSman Çelik Smartface
    47. Can Aydın  LANDE
    48. Nihat Dündar  DEİK
    49. Harika Gerek   TAC
    50. Mehmet Yeşiltepe   TAC
    51. Umut Sevin   TAC
    52. Abdullah Karakullukçu  FİNS
    53. Osman Perksoy  TELENITY VP
    54. Hassan F. Hassan  SAM Networks ( UK, KSA )

    Post Top Ad

    Post Bottom Ad