11 Mart 2011 Grup Toplantımız

Değerli Teknolojik Grup Üyeleri,
11 Ocak günü 2011 yılı ilk toplantımızın ardından 11 Mart 'da 2.toplantımızı Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleştireceğiz.

11 Mart saat 14:00-17:00 arasında EMEA-Intelligence Direktörü Tolga Gönenli'nin misafiri olacağız. Kendisinin açıklamalarını aşağıda bilginize sunarım. Saygılarımla,


Öncelikle sizleri EMEA Intelligence: Haber-alma (Istihbarat) & Gözetim Teknolojileri Konferansı ve Sergisinde ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı iletmek isterim.

Etkinliğimiz özellikle veri güvenliği, iletişim güvenliği, bilgi yönetimi, gözetim teknolojileri ve risk yönetimi konuları üzerinde durulan ABD Ticaret Bakanlığı resmi sponsorluğunda, TUBITAK BILGEM, Başbakanlık TIKA, ABD Adalet Bakanlığı, FBI gibi destekçi ve konuşmacıları olan basına ve genel halka kapalı bir etkinliktir. Ziyaretçileri arasında sizler gibi özel sektörün önde gelen isimlerinin yanında Türkiye’den ve uluslararası özellikle CIS ve orta doğu bölgelerinden devlet yetkilileri olacaktır.

Sizlere vereceğimiz biletler bu etkinliğin her 3 günü (10-12 Mart) için de geçerli olacaktır, böylelikle şu an son halini websitemiz www.emea-intelligence.com ‘da ‘conference & workshop program’ başlığı altında bulabileceğiniz konferanslara katılabilecek, etkinliğe katılan ve dünyanın kendi konularında önde gelen firmaları olan Microsoft, HP, World of Compliance, McAfee, Utimaco, Cellebrite, Atis, Tyco (Sensormatic), Skybox, Target, Elmotek, Ülkem, TUBITAK gibi daha birçok firmanın standlarını ziyaret edebileceksiniz.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi istediğiniz taktirde lütfen bana aşağıdaki iletişim numaralarımdan ulaşınız.
Saygılarımla,

Tolga GONENLI

Director

EMEA-Intelligence
International Intelligence & Surveillance Technologies Conference and Exhibition

Mobile: + 90 530 641 8159
Fax: + 90 216 416 3833

BT İHRACAT GRUBU ETKİNLİKLERİ

Global Ekosistem Geliştirilmesi ...
 • 1. EVENTS

 • 2. REPORTS

 • 3. MARKET SEARCH

 • 4. FUTURE DESIGN

  30

  EVENTS/YEAR

  50

  REPORTS/YEAR

  300

  SUCCESS STORIES

  20

  Awards Winners

  COMPANIES TWITTER SHARES

  Tweets by Telenity Tweets by mapbis Tweets by CCR_TR Tweets by Netmera

  Pages